NE SUNUYORUZ ?

ASLINDA İHTİYACINIZ OLAN HERŞEYİ...LÜTFEN BİR GÖZ ATIN

DİJİTAL BASKI

Dünya'nın en profesyonel baskı makineleri (Durst) ile UV teknolojisini kullanarak baskı yapıyoruz. Araç Giydirme, vitrin cephe giydirme, foreks, vinil germe, poster, billboard baskı

STAND TASARIM &  UYGULAMA

Fuar standımız farklı olsun, rakiplerden ayrılsın, tasarımı ile konuşulsun ve kaliteli şekilde üretilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye'nin önemli kurumlarına özenle hizmet veriyoruz.

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Teknoloji gelişiyor ve hergün yeni bir teknoloji hayatımıza giriyor. Bizde bu teknolojileri alıp standınızın yada etkinliğinizin tam ortasına getiriyoruz. En yeni teknolojiler için hazırız.

P.O.P ÜRETİMİ

Dönkart, afiş, foreks, askıda foreks, poster başta olmak üzere perakende kanallarında ihtiyaç duyulan tüm P.O.P malzemeleri kusursuzca üretilir ve barkod etiketleri ile tüm noktalara gönderilir.

Görüntü sistemleri

Indoor ve outdoor Led ekran kiralama ve satış hizmeti veriyoruz. Kendi digital signage yazılımımız ile cloud base ekran yönetim sistemlerine sahibiz. 60 tane kiralabilir monitör ile hizmetinizdeyiz.

REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Tabela, light box, fabric frame, totem, pano ve signage ürünleri... Onlarca farklı reklam ürünü çözümünü kendi atölyelerimizde 7X24 çalışma prensibi ile üretebiliyor ve servis ediyoruz.